Základem je kvalitní salón

Snad každá žena se snaží vypadat dobře. K péči o tělo bezpochyby patří i úprava rukou a nehtů. Některé ženy si mohou dovolit mít své vlastní dlouhé nehty, u jiných je potřeba vynaložit větší úsilí, aby nehty vypadaly dobře. V dnešní době si mnoho z vás nechává dělat různé typy umělých nehtů. Pokud patříte mezi ně, měla byste se zamyslet, zda navštěvujete to správné nehtové studio.

Takové studio by mělo kromě základních nařízení splňovat i další podmínky. Četná úprava nehtů není zrovna levná záležitost, proto byste si měla vybrat kvalitní salón. Jako první si zkontrolujte, zda má vaše manikérka osvědčení k podnikání a provozní řád potvrzený hygienickou stanicí. Dále byste se měla během celé návštěvy cítit bezpečně a uvolněně. Vyberte si studio, kde můžete čekat naprosto profesionální přístup. V úvodu by měla manikérka dezinfikovat všechny nástroje i své ruce. Pokud se tak nestane, nenechte si na své nehty sáhnout. Mohla byste se nakazit. Nehtová modeláž by měla probíhat zcela bezbolestně. Jestliže tomu tak není, určitě manikérku upozorněte.

Kromě toho je důležité, aby vám pracovnice dokázala vysvětlit, proč používá dané produkty a v čem jsou jejich výhody. Důležité je také to, do jaké míry studio zdokonaluje a modernizuje své služby. Personál by měl být vyškolen a stále se zlepšovat, aby byl schopen nabídnout nové techniky. Laky na nehty, zdobení apod. by mělo být také obnovováno. Měli byste mít pocit, že si můžete vybrat.  Další známkou dobrého salónu je, že čekací doba po objednání není moc dlouhá a můžete si vybrat takový termín, který vám skutečně vyhovuje.

Nebojte se změnit vaše nehtové studiu. Kvalitní studio nemusí znamenat vyšší ceny.