Vyzkoušejte něco nového, originálního a plného adrenalinu

Narušte svůj každodenní stereotyp něčím novým, neobyčejným a vzrušujícím. Ano, mluvíme o adrenalinových zážitcích, které jsou dnes stále oblíbenější. Žijete jen jednou, a tak byste měli vyzkoušet i něco, na co jiní nemají odvahu. Tandemový seskok padákem, vyhlídkový let balonem, bungee jumping a mnoho dalších zážitků tu čeká pouze na vás.

Tandemový seskok padákem

Asi nejoblíbenější zážitek je tandemový seskok padákem. Jedná se o unikátní zážitek, který by si měl vyzkoušet každý. Je plný adrenalinu a napětí. Tandemový seskok padákem je uskutečňován za přítomnosti tandem pilota, a tak se nemusíte bát, že byste nestihli včas otevřít padák. Vše zařídí tandem pilot a vy si budete užívat jen volného pádu. Tandemový seskok padákem se provádí z výšky 4 000 metrů nad zemí. Jakmile dosáhne letoun této výšky, otevřou se jeho dveře a vám již nic nebude bránit v tom, abyste skočili.

Klidnější vyhlídkové lety

Pokud je tandemový seskok padákem pro vás příliš adrenalinový, vyzkoušejte vyhlídkové lety. Jsou o něco klidnější, i když se opět ocitnete ve výškách. Ale necháte se létajícím balonem odnést od všech starostí a povinností. Zapomenete na ruch velkoměsta a budete si užívat klidu a ticha. Vyhlídkové lety vám zpříjemní víkendové odpoledne. Pokud se bojíte vstoupit do létajícího balonu, jsou pořádány i vyhlídkové lety letounem. Je pouze na vás, který typ si vyberete.

Kde zážitky koupit?

Na internetu je spoustu webových portálů, které se věnují prodeji zážitků. Mezi velmi oblíbené patří www.adrenalinove-darceky.sk, kde jsou zážitky rozdělené do přehledných kategorií. Na své si zde přijde každý.