Jak na gelové nehty doma?

Chcete mít krásné a stále upravené nehty? Máte své přírodní nehty slabé, lámou se vám a nemůžete docílit dostatečné délky, abyste si je mohli ozdobit podle svých představ? Nevadí, dnes si můžete totiž udělat gelové nehty, aniž byste navštívili drahé nehtové studio. Stačí si koupit příslušné vybavení a gelové nehty si můžete dělat doma.

Vlastnosti gelových nehtů

Gelové nehty jsou v České republice velmi rozšířené. Modeláž gelových nehtů najdete v nabídce téměř všech nehtových studií. Ale pravidelné navštěvování takového studia vás vyjde poměrně draho. Nechcete-li zbytečně utrácet, ale chcete mít krásné gelové nehty, dělejte si je sama. Stačí si koupit vše potřebné. Internetový obchod www.rajnehtu.cz nabízí na gelové nehty od UV lampy, přes tipy pro nehty až po celé sady na nehty.

Gelové nehty vypadají přirozeně, dá se na ně aplikovat celá řada zdobení a vydrží vám minimálně 14 dnů, pokud je práce odvedena kvalitně. Výhodou je, že přes gelové nehty mohou přírodní nehty dýchat, a tak nedochází ke tvorbě plísní.

Základem je sada na gelové nehty

Pokud nechcete vše kupovat zvlášť, pro začátek vám postačí sada na gelové nehty. Ta obsahuje vše potřebné, abyste se naučili gelové nehty dělat. Sada na gelové nehty obsahuje UV lampu, v níž gel tvrdne. Nechybí ani tipy pro nehty, podle nichž se nehty tvarují. Dále sada zahrnuje pilníky, štětce, gely a podobně. K dostání je sada na gelové nehty hned v několika variantách. Některé jsou určené pro úplné začátečnice, jiné sady jsou rozšířené a vhodné již pro ženy, které mají s modeláží nehtů nějaké zkušenosti.

Při zdobení vás bude inspirovat gelové nehty fotogalerie

Poslední fází modeláže nehtů je jejich zdobení. Právě díky němu dostanou vaše nehty neodolatelný vzhled. Nemáte-li ale při zdobení nehtů dostatek vlastní fantazie, inspirovat vás bude gelové nehty fotogalerie. Můžete se těšit na fotografie jak od profesionálek, tak i od začátečnic, které fantazii meze nekladou.