Víte, co svému muži koupíte k narozeninám?

Blíží se narozeniny vašeho miláčka, ale stále nevíte, co mu koupit k narozeninám? Chcete ho svým dárkem překvapit? Pak zapomeňte na koupi parfému či oblečení a zaměřte se spíše na zážitky. Dnes jsou oblíbené adrenalinové zážitky, ale v nabídce najdete i spoustu romantických a odpočinkových zážitků. Muži adrenalin vyhledávají, a tak nebude od věci mu zakoupit dárek z adrenalinových zážitků. V dnešním článku se spolu podíváme, čím můžete svou drahou polovičku potěšit.

První možnost – tandemový seskok padákem

V den narozenin můžete svého partnera potěšit tandemovým seskokem padákem. Tento vzrušující a adrenalinový zážitek rozhodně nezklame. Tandemový seskok padákem je totiž u mužů velmi oblíbený. Jestliže vás muž rád pociťuje, že má vše jako na dlani, pak je tento zážitek pro něho jako stvořený. Zpočátku se mu do toho možná nebude chtít vůbec, ale jakmile to jednou okusí, bude chtít skákat znovu a znovu. Tandemový seskok padákem se uskutečňuje z výšky 4 000 metrů nad zemí. Tento dárek rozhodně nezklame.

Nekompromisní let stíhačkou

Skvělým adrenalinovým zážitkem, který můžete dát svému partnerovi k narozeninám, je let stíhačkou, který určitě nezklame. Let stíhačkou L39 Albatros může vyzkoušet jen málokdo a vy nyní můžete svému muži dát tu šanci vyzkoušet nekompromisní zážitek. Letoun L39 Albatros má u nás tradici již od roku 1968. Celý zážitek si může váš partner nechat natáčet a záznam pak obdržíte na DVD.

Jestliže nechcete adrenalinové dárky, můžete svému partnerovi koupit praktické dárky. Můžete koupit například vitamin B, nebo doplňky stravy, jako je konopné semínko. Výběr záleží pouze na vás.