Triky pro krásnější pleť

Rozzářená zdravá pleť je cennou devizou každé ženy. Jak to ale zařídit, když právě na ní se nejvíce podepisuje shon, stres a nezdravé životní prostředí?
Nyní se nebudeme věnovat tomu nejdůležitějšímu – životosprávě, ale zaměříme se na triky, jak si dopomoci ke krásnější pleti jaksi „zvenčí“.
Nejdůležitější je dostatek vitamínů, které i zvenčí dodané pomohou pleti zůstat pružná a napjatá. Věnujme při výběru krému pozornost těm hlavním – a to vitamínům A, C a E. Pomáhají odbourávat volné radikály, což jsou molekuly poškozující kožní buňky.
Stejně zásadní je dodat pleti dostatek tekutin. Použijte starý, ale stále oceňovaný trik – malý spray s mechanickým rozprašovačem naplňte minerální vodou a několikrát denně jím obličej postříkejte. Vodní aerosol je jemný, nemějte obavy o make-up.
Investujte do kvalitních krémů, ochranný faktor je důležitý nejen u opalovacích přípravků.
V případě, že je vaše pleť opravdu výrazně povadlá a unavená, účinně se vzchopí po aplikaci koncentrovaných živin – obvykle je tato kúra k dostání v ampulkách, takže použití je jednoduché a výsledek dokonalý.
Potřebuje-li váš obličej rozjasnit a odstranit na omezenou dobu stopy únavy, použijte osvědčené obličejové masky, které můžeme vytvořit i z domácích surovin, vždy však s ohledem na svůj typ pleti.
Nikdy nezapomínejte na dokonalé odlíčení před spaním a čas od času věnujte pozornost hloubkovému čištění pleti, ať už jemnými abrazivy či pomocí napařovací lázně, která je ideální a šetrná k mastnější pleti. Napaření použijte i pro lepší vstřebání vyživovacích krémů.
Omezit vytváření hlubokých vrásek může i obličejová gymnastika, ty nejlepší cviky pro vás vám jistě poradí každá dobrá kosmetička.

Rozzářená zdravá pleť je cennou devizou každé ženy. Jak to ale zařídit, když právě na ní se nejvíce podepisuje shon, stres a nezdravé životní prostředí?Nyní se nebudeme věnovat tomu nejdůležitějšímu – životosprávě, ale zaměříme se na triky, jak si dopomoci ke krásnější pleti jaksi „zvenčí“.Nejdůležitější je dostatek vitamínů, které i zvenčí dodané pomohou pleti zůstat pružná a napjatá. Věnujme při výběru krému pozornost těm hlavním – a to vitamínům A, C a E. Pomáhají odbourávat volné radikály, což jsou molekuly poškozující kožní buňky.Stejně zásadní je dodat pleti dostatek tekutin. Použijte starý, ale stále oceňovaný trik – malý spray s mechanickým rozprašovačem naplňte minerální vodou a několikrát denně jím obličej postříkejte. Vodní aerosol je jemný, nemějte obavy o make-up.Investujte do kvalitních krémů, ochranný faktor je důležitý nejen u opalovacích přípravků.V případě, že je vaše pleť opravdu výrazně povadlá a unavená, účinně se vzchopí po aplikaci koncentrovaných živin – obvykle je tato kúra k dostání v ampulkách, takže použití je jednoduché a výsledek dokonalý.Potřebuje-li váš obličej rozjasnit a odstranit na omezenou dobu stopy únavy, použijte osvědčené obličejové masky, které můžeme vytvořit i z domácích surovin, vždy však s ohledem na svůj typ pleti.Nikdy nezapomínejte na dokonalé odlíčení před spaním a čas od času věnujte pozornost hloubkovému čištění pleti, ať už jemnými abrazivy či pomocí napařovací lázně, která je ideální a šetrná k mastnější pleti. Napaření použijte i pro lepší vstřebání vyživovacích krémů.Omezit vytváření hlubokých vrásek může i obličejová gymnastika, ty nejlepší cviky pro vás vám jistě poradí každá dobrá kosmetička.