Mějte neodolatelný pohled

Na první pohled dá většina z nás. A to ať už potkáváme muže nebo ženy, vždy si všimneme nejprve toho, jak kdo vypadá. Krása hýbe světem a určitě se každý rád prvně „dá do řečí“ s člověkem, co se mu bude líbit na první pohled, jak s někým kdo ho vůbec nezaujme. Je to tak! Ke krásnému, svůdnému a dokonalému pohledu tu máme prodlužování řas. Zřejmě jste o tom už každá něco slyšela anebo toho rovnou využila. Občas to může být jediným řešením, jak docílit krásných řas. Jelikož, každá jsme se s krásnými řasami určitě nenarodila. Bohužel, je to tak. Stejně je tomu tak i co se týče bělení zubů, zhušťování vlasů a podobně!

Když už nemůžeme být od přírody krásná, tak si k tomu jednoduše dopomůžeme. Technik zkrášlování je zkrátka strašně moc. Ale zpátky k prodlužování řas. Technika, kterou jsem i já osobně nedávno vyzkoušela, se provádí způsobem „řasa na řasu“. Tedy kosmetička mi na moje ne příliš dlouhé řasy nalepila řasy umělé. Trvalo to přibližně dvě hodiny a nijak jsem tuto „proceduru“ necítila. Oproti tomu moje kamarádka, která prodloužení řas podstoupila jinde jako já, si ztěžovala, že jí to bolelo. Tedy kosmetička ji tahala za její řasy. Asi co člověk to názor a každému se ani v tomto zavděčit prostě nedá. Vybrat jsem si mohla dokonce i délku, jak chci mít řasy dlouhé! To jsem strašně moc ocenila, protože jsem chtěla, co nejdelší. Kdo by taky nechtěl, když celý život jsem žila s řasami krátkými.

Mohu říct, že jsem opravdu maximálně spokojené. Řasy neupadávaly ani nic podobného. Zkrátka krásný život s tím, že jsem si ráno nemusela nanášet řasenku. Co víc si přát? Jediné co mě nějakým způsobem omezilo, bylo to, že řasy by neměly přijít do styku s chlórovanou vodou a také by se neměly vystavovat přebytečné vlhkosti. Takže pára či sauna pro mě jsou tabu. Nevadí, za ten pohled mě to stálo!

Pečujte také o své nehty. Nabízí se vám akrylové nehty, které působí elegantně, jsou pevné a neustále upravené. Také byste měli brát vitamin B, který podporuje růst nehtů a vlasů.