Přirozená krása P SHINE

Nehty dnes může mít krásné každá žena, stačí mít trpělivost a použít manikúru P SHINE. Cílem P SHINE je použít přírodní techniku pro úpravu nehtů. Složkami produktů P SHINE je včelí vosk, mateří kašička, jemné parafíny, panthenol a vitamíny. Nemusíte používat bezbarvý lak pro lesklé nehty, stačí použít tradiční postup, nanést přípravky v odpovídajícím pořadí a správným způsobem. P SHINE působí na trhu od roku 1958, kdy vznikla stejnojmenná společnost, která začala vyrábět a distribuovat produkty pro tuto metodu do zahraničí. Díky P SHINE budou vaše nehty prokrvené, pevné a budou mít dostatek vitamínů.

Akrylové nehty vás nadchnou

Jestliže preferujete modeláž nehtů, volte akrylové nehty, které jsou tvořeny prostřednictvím akrylového prášku a tekutiny, která prášek rozpouští. Akrylové nehty jsou aplikovány na přírodní nehty, které budou nahrazeny pevnými a dlouhými nehty. Již vás nebude trápit neupravenost a slabost přírodních nehtů, akrylové nehty splní vaše představy. Akrylové nehty jsou pevnější než gelové nehty a nabízí i možnost rozmanitého zdobení. Akrylové nehty jsou vhodné pro ženy, jejichž každodenní náplní je manuální práce. Můžete s těmito nehty umývat nádobí, koupat se v mořské vodě, ale také používat čisticí prostředky, aniž by se akrylové nehty poškodily.

Rozmanitost nail art

Nail art doplňky vám umožní mít upravené nehty, které vás budou reprezentovat. Mezi nail art patří laky, glittery, třpytivé prášky, ale na oblíbenosti získávají i holografické nitě či zdobicí kamínky. Nail art je skutečně rozmanitý a akrylové nehty snesou zdobení všeho druhu, od nail art až po 3D zdobení. Extravagantní uživatelky si oblíbí piercingy na nehty, které působí stylově.