Rychlá a snadná nehtová modeláž

Důležitou součástí péče o tělo je také úprava přirozených nehtů. Každá žena je originální a není pochyb o tom, že si chce svou originalitou nějak zdůraznit, například upravenými nehty. Velké oblíbenosti se dnes těší nehtová modeláž, díky níž si můžete nechat na své nehty aplikovat gelové či akrylové nehty. Nehtová modeláž není nic složitého. Můžete buď navštívit nehtové studio, nebo si provádět nehtovou modeláž z pohodlí svého domova po zakoupení počátečního vybavení. Pokud se rozhodnete dělat si nehty doma, pak byste si měli nejprve uvědomit, jaký typ nehtů budete dělat – akryl či gel. Na základě toho se odvíjí celá nehtová modeláž a také příslušenství, které budete potřebovat.

Zdobení nehtů je poslední fáze

Poslední fází nehtové modeláže je zdobení nehtů. Na zdobení nehtů si nechte záležet, protože díky němu jsou vaše nehty originální, elegantní a reprezentující. Je zřejmé, že vám občas vlastní nápady na zdobení nehtů dojdou, a proto je potřeba si najít i zdroj inspirace. Na internet do fotogalerií přispívají profesionálky i domácí uživatelky se svými nehty. Můžete tak převzít inspiraci z fotogalerie. Zdobení nehtů může být i extravagantního charakteru, nikoliv pouze laky na nehty, nebo glittry či kamínky. Velké oblíbenosti se u žen těší piercingy a nejrůznější 3D zdobení.

Kvalitní laky na nehty

Pokud budete kupovat laky na nehty, dbejte zejména na kvalitu, nikoliv na cenu. Pokud zvolíte totiž kvalitní laky na nehty, můžete očekávat jejich rychlé schnutí a také lepší odolnost. Laky na nehty volte na základě svých oblíbených barev. K dostání jsou pestré barvy – růžová, zelená či modrá. Ale v nabídce jsou i jemnější odstíny červené, růžové, zelené či hnědé. Vyberte si laky na nehty podle svého gusta. Každá žena si potrpí na jiných barvách.