OPI: Jednička v profesionální nehtové kosmetice

Chcete pro své nehty to nejlepší? Dopřejte si tu nejlepší a nejkvalitnější péči v nehtovém studiu OPI. Toto označení slouží nejen pro nehtové studio, ale také pro kvalitní produkty pro péči o nehty. První nehtový salon The Nails Shop vznikl na Smíchově v roce 2001 a v roce 2006 byl otevřen druhý salon ve Slovanském domě. Oba nehtové salony nabízí pestrý sortiment služeb a profesionálních nehtových přípravků OPI. Do nehtového salonu se vydávají ženy, které chtějí mít zdravé a krásné nehty. Najdete zde nejen nejmodernější metody modeláže nehtů, ale také výživné přípravky OPI.

O vaše nehty bude postarané

Nehty vás reprezentují a jsou jakousi vaší vizitkou. Pokud na pracovní schůzce, nebo dokonce i na oslavě budete mít neupravené nehty, nebude to působit zrovna dvakrát důvěryhodně. Pečujte o své nehty, dopřejte si tu nejlepší péči, kvalitní manikúru a nebojte se nechat si ošetřit i ruky. Kromě samotné manikúry je vám v salonu nabídnuto lakování nehtů a v pestré nabídce služeb nechybí ani P Shine, moderní japonská manikúra založena na přírodních materiálech.

Modeláž nehtů gelem i akrylem

Mnohé ženy preferují modeláž nehtů akrylem či gelem. V nabídce jsou gelové i akrylové nehty s francouzskou manikúrou. Dokonce si dnes můžete nechat udělat modeláž nehtů i na nohách. V létě to působí na okolí vážně skvěle. Součástí modeláže je také doplňování umělých nehtů, které bývá prováděno zpravidla jednou za měsíc, nebo za tři týdny. Nechcete-li pravidelně navštěvovat nehtové studio, můžete si modeláž nehtů provádět i doma. Stačí zakoupit potřebné vybavení a najít si vhodný postup. Třeba i z vás se někdy stane profesionálka.