E-cigareta se jednoznačně vyplatí

Přijde vás kouření měsíčně na více než 2 000 Kč? Zasahuje váš zlozvyk značně do rozpočtu domácnosti? Nezoufejte, na trhu se objevila e-cigareta, která má nejen snížit náklady na kouření, ale také přestat zatěžovat plíce a dýchací cesty. E-cigareta je zdravější a levnější metodou kouření. Je založena na zcela jiném principu, ale účel je stejný – má uspokojit kuřákovu závislost na nikotinu. Investice do elektronické cigarety se určitě vyplatí. E-cigareta stojí kolem 1 500 Kč, ale za to každý měsíc budete nakupovat tekuté náplně e liquid, které jsou levnější a vydrží dlouho. Své náklady tak snížíte o polovinu. Určitě je rozdíl kouřit měsíčně za 2 000 Kč, nebo za 1 000 Kč.

Elektronická cigareta cena

Asi vás bude zajímat, jaká je cena elektronické cigarety. Ta se samozřejmě různé. Elektronická cigareta cena je závislá na výrobci, ale také modelu, který chcete. Starší prototypy stojí méně, za novinky na trhu si budete muset připlatit. Elektronická cigareta cena se ale zpravidla pohybuje do 2 000 Kč. Je to počáteční investice, náplně e liquid pak vyjdou kolem 150 Kč (záleží na objemu).

E liquid, tekutá náplň e-cigarety

Elektronická cigareta obsahuje tekutou náplň, která si získala své specifické jméno „e liquid“. Obsahuje pouze čistý nikotin. E liquid se při kouření přeměňuje na páru s čistým obsahem nikotinu. Do těla se již nedostanou karcinogenní látky, dehet, ani oxid uhličitý. Nezatěžujte své plíce tak jako doposud. Nemůžeme říct, že je elektronická cigareta neškodnou formou kouřením, ale rozhodně je zdravější než tabáková cigareta. Kupte si e liquid podle intenzity nikotinu, nebo podle příchutě.  Na své si přijde každý.