Krása spočívá ve zdravých vlasech

Nejste spokojená se svými vlasy? Toužíte po účesu, jako mají modelky v reklamách? Krása potřebuje i investici, a tak se obraťte na kliniku, kde krása je na prvním místě, na Yes Visage. Nejčastějším problémem, proč ženy i muži nejsou spokojeni se svými vlasy, je jejich řídnutí a vpadávání. Tento problém se objevuje zejména na jaře a na podzim. Vypadávání vlasů má mnoha příčin, ale s řídkými vlasy se dnes můžete jednoduše a rychle vypořádat. Nejen, že budete používat přírodní prostředky, které vlasy budou vyživovat, dodají jim potřebné vitamíny, ale také můžete využít profesionální kadeřnické služby zhušťování vlasů.

Dokonalý účes s minimem vlastních vlasů

Dnes je metoda zhušťování vlasů velmi oblíbená a využívají jí nejen ženy, ale také mnozí muži, které trápí lysina na vršku hlavy či řídkost vlasů. Přelomové řešení přinesla společnost Hairdreams!, a to pomocí systémů Volume+ a Microlines. Zhušťování vlasů je v podstatě trvalé přichycení vlasů s cílem dokonalého a přirozeného účesu. Zvýšíte si sebevědomí. Existuje hned několik metod zhušťování vlasů.

  • TopHair
  • HighLines
  • Systém MicroLines

Velmi oblíbené je i prodlužování vlasů

Vlasy si můžete nejen zhustit, ale také nechat prodloužit. I z krátkých vlasů můžete mít během pár hodin dlouhé. Nemusíte čekat, než vám dorostou. Prodlužování vlasů provádí v Yes Visage profesionálové, kteří využívají metody Hairdreams. Při prodlužování vlasů se používá patentovaný systém spojů, které se spojí naprosto přirozeně s pravými vlasy. Použité prodloužené vlasy jsou šetrné, kvalitní a vydrží i nejnáročnější účesy. Nemusíte se bát, že budete muset dodržovat nějakou zvláštní péči, ba naopak. O prodloužené vlasy můžete pečovat stejně jako o své přírodní. Oslňte okolí svým dokonalým účesem.