Efektivní tumescentní liposukce

Chcete mít krásnou a vytvarovanou postavu? Některých problémových partií se dietou či cvičením nezbavíte. V takovém případě musí zakročit tumescentní liposukce. Jedná se o moderní ambulantní a bezbolestnou techniku trvalého odstranění nahromaděného podkožního tuku. Tumescentní liposukce je v podstatě liposukce 2v1, která se aplikuje laserem. Hlavní výhodou je, že dochází k odstranění jakéhokoliv množství přebytečného tuku, a to během jednoho zákroku. Další výhodou je, že ošetřovaná kůže je efektivně stahována a je jí navrácena elasticita. Tumescentní liposukce je ideální volbou také pro odstranění liposukce. Liposukce není na hubnutí, ale je při hubnutí skvělou volbou.

Další možností je liposukce zmražením

Mezi bezbolestné liposukce patří také liposukce zmražením, kterou můžete znát i pod názvem kryolipolýza. Jedná se o inovativní technologii, kterou vyvinula americká společnost Zeltiq Coolsculpting. Liposukce zmražením má za úkol redukovat podkožní tuk pomocí ochlazování tukových buněk. Dočkáte se impozantních výsledků. Liposukce zmražením je jedna z nejúčinnějších metod liposukce vůbec. Ale pamatujte, že liposukce není určena k tomu, aby vám snížila nadváhu, je potřeba dodržovat pravidla správné životosprávy. Liposukce zmražením pomůže v oblastech, kde diety, ani cvičení nepomohou.

Správný jídelníček naordinuje výživový poradce

Pokud chcete nastolit i správnou životosprávu, obraťte se na výživového poradce, který přistupuje ke svým klientům individuálně. Každé tělo totiž potřebuje něco jiného, což výživový poradce ví a stanoví vám jídelníček dle vstupního vyšetření. Pokud budete výživový plán dodržovat, docílíte snížení tělesné hmotnosti, hubnutí, které je trvalé a bez jo-jo efektu. Mějte vysněnou postavu, začněte pro své tělo něco udělat. Do krásy je potřeba investovat.

Můžete si koupit také různé vitamíny, které vaše tělo budou při hubnutí podporovat. Velmi účinné je například kolostrum. A nezapomínejte ani na vitamíny, jako je například vitamin B.