O dnešní upjatosti na moderní dámské kabelky

dámské kabelky

Retro styl se nerozpíná jenom v oblasti oblečení a vybavení domácnosti, jeho dlouhé ruce zasahují také do módy dámských kabelek. Praktické a přitom retro jsou například dámské kabelky v podobě klasických brašen, které lze nosit jak přes rameno, tak jednoduše v ruce. 

Takové kabelky jsou originální a jsou příslibem kreativního využití prostoru. Už na pohled u nich lze pozorovat velké množství kapes, které s originálním designem brašny poutají pozornost na první pohled. Dříve podobnou tašku nosil lékař, když navštěvoval své pacienty, lze si tedy snadno domyslet, jak jsou dámské kabelky inspirované tímto stylem prostorné a pohodlné na nošení.

Nejvhodnější jsou na klasické denní nošení, ať už vyrážíte do školy, do práce nebo jenom tak do města, v případě správné volby si ji ale můžete vzít s sebou i třeba na ples nebo jinou formální příležitost.

Moderní brašna jako dámská kabelka

Dámské kabelky alá brašna mohou být vážné, ale i hravé. Vážnější ražení mají kabelky, které jsou vyrobené z kůže a jsou tmavé barvy. Ty jsou vhodné do prostředí, kde se příliš nevtipkuje, kde se musí dodržovat dress code nebo tam, kde chcete zapůsobit. Nejenom barvy, ale i krásná postava je potřeba k zapůsobení, s tou vám však hravě může pomoci jakýkoliv osobní trenér! Hravé barevné dámské kabelky ve stylu brašny jsou vhodné například do práce nebo do školy, kde není problém vyhrát si s barvami.

Obecně jsou tyto dámské kabelky vhodné pro ženy každého věku, které chtějí mít přehledně srovnané své věci a přitom využít kreativnosti, které takové brašny nabízejí.

Klasicky se skládají z jedné nebo dvou předních kapes, které jsou přepásané jedním nebo dvěma pásky. Ty mohou být pravé nebo falešné, v takovém případě se pod nimi schovává nejčastěji zapínání na magnetky. Dámská kabelka jako brašna má dále dvě velké kapsy, ve kterých najdete dělení na spousty kapes menších. Snadno se do nich vejdou všechny vaše osobní věci a další nezbytnosti, které potřebujete během celého dne.