Novinkou jsou gelové laky

Nelíbí se vám příliš tlusté vrstvy akrylu na nehtech? Nepreferujete ani francouzskou manikúru, kterou dnes má každá druhá žena? Nezamlouvají se vám ani klasické laky na nehty, které vydrží den, dva, ale pak se začnou loupat? Vyzkoušejte něco nového – gelové laky, které se u nás objevily teprve nedávno. V dnešním článku se podíváme, jaké jsou jejich přednosti.

V současné době nehtové salony nabízí akrylové a gelové nehty. Samozřejmě, těmito metodami se dají vytvořit krásné a upravené nehty, které vydrží několik týdnů. Ale nevýhodou je, že ničí přírodní nehty, musíte je pravidelně doplňovat a navíc vypadají nepřirozeně kvůli větší vrstvě gelu či akrylu. Pokud se chcete těmto nepříjemnostem vyhnout, vyzkoušejte gelové laky.

Co jsou gelové laky?

Gelové laky jsou opravdovou novinkou na trhu. Nesetkáte se s nepříjemnostmi, které jsou spojené s modeláží gelových a akrylových nehtů. Gelové laky nabízí pestrou paletu barev, možnosti různých maleb, vzorů a dalšího zdobení nehtů. Můžete si dokonce nechat udělat francouzskou manikúru. Máte neomezené možnosti. Pamatujte, že se zde fantazii meze nekladou.

Jak už samotný název napovídá, gelové laky spojují výhody jak gelu, tak i laku. Gelové laky jsou pružné a mají skvělou přilnavost. A nanáší se přímo na nehty přírodní, a tak nemusíte používat žádné šablony, ani tipy na nehty. Výhodou je, že se na nehtech neobjeví žádná silná vrstva, a tak nehty vypadají přirozeně. A další předností je, že gelový lak vydrží poměrně dlouho, neoloupe se do druhého dne.

Ale v současné době úpravu nehtů gelovými laky nenabízí spoustu nehtových studií. Máte tedy dvě možnosti. Buď si zakoupíte gelové laky dom, nebo si najdete studio, které se této metodě věnuje. A věřte, že zatím bude hledání poměrně těžké.