Chcete být krásná? Vyzkoušejte pivní lázně!

Lázeňské město Karlovy Vary se proslavily nejen díky svým léčivým minerálním pramenům, které zde mají dlouhou tradici, ale v současné době jsou Karlovy Vary spojovány také s pivními lázněmi. Tento chmelový nápoj je zde všudypřítomný, a to nejen při odpočinku v dřevěných kádích, ale také v chmelovém chlebu, který se podává během koupele. Pivní lázně v současné době patří také mezi netradiční dárky. Pokud tedy nevíte, co své mamince k Vánocům, poukaz na pivní koupele do Karlových Varů je jasnou volbou.

Pivní lázně jsou ojedinělou lázeňskou procedurou, která má skvělé účinky na lidský organismus. Bezpochyby zlepšuje obranyschopnost organismu a má příznivé účinky také na cévní soustavu. Během koupele se vám uvolní svaly a harmonizují tělesné funkce. V Karlových Varech se pivní lázně provádí ve kvalitních dřevěných kádích, které zastřešují jedinečnou atmosféru. Koupel je o teplotě 37 °C a má originální recepturu, která se zakládá na pivovarnických kvasnicích a vybraných odrůd chmele a sladového šrotu.

Ojedinělé pivní koupele

Celá koupel trvá asi dvacet minut. Jakmile tato doba uběhne, odpočinete si stejnou dobu i na lůžku z pravé pšeničné slámy. Díky tomu se vstřebají všechny vitamíny a extrakty z koupele. Po celou dobu relaxace můžete ochutnat světlé a tmavé pivo, domácí pivní chléb a užívat si jedinečné pohody.

Pivní koupele patří mezi nejčastější tipy na dárky, protože jsou vážně oblíbené. Dnes je ale nenabízí pouze lázeňské město Karlovy Vary. Můžete se vydat i do jiných měst, jako je Rožnov pod Radhoštěm, Bahenec a podobně. Je pouze na vás, kterou lokalitu si vyberete. Každá nabízí jinou atmosféru a jiný způsob pojetí této procedury.

Poukazy na pivní lázně na Slovensku si můžete zakoupit na www.adrenalinove-darceky.sk. Na tomto portálu najdete i celou řadu jiných zážitků. Určitě si přijdete na své.