Letošní Velikonoce si nejlépe užijete ve wellness hotelu!

wellness pobyty

Wellness a spa hotely nabízí skvělé podmínky pro relaxaci a znovuzískání ztracené energie. Přinášíme vám tip na některé z nich. Pokud nevíte, jak si letošní rok užít Velikonoce, možná právě náš článek bude inspirací! Vítejte ve světě klidu, zdraví a harmonie.

Pro nikoho nebyl uplynulý rok jednoduchý. Možná přemýšlíte nad pořádným restartem. Něco pro zdraví svého těla i ducha můžete udělat už teď o Velikonocích, pokud si zvolíte cestu wellness. Některé hotely připravily právě na tyto svátky unikátní programy.

Velikonoční dovolená v Beskydech, v srdci překrásné přírody

Jaro můžete přivítat i jinak než skleničkou s přáteli v rušných ulicích. Zavítejte do nádherné přírody Beskyd. Jedinečný pobyt plný zábavy, hudby a dokonalého wellness odpočinku nabízí například wellness hotel v Rožnově pod Radhoštěm. Objevíte kouzlo Valašska, ochutnáte vynikající kuchyni a poznáte úžasné lidi. Čeká vás tu wellness centrum, relaxační bazén i fitness centrum.

Velikonoce v lázeňských městech

Samozřejmě také lázeňská města se na Velikonoce připravují. Vysokou úroveň služeb a lázeňských procedur nabízí Mariánské Lázně. Oddávat se tu můžete masážím, plavání v bazénu nebo saunování. Františkovy Lázně mají krásné okolí. Kromě relaxačního pobytu s jedinečnými ozdravnými procedurami, mezi které patří i perličková koupel, si tu můžete zapůjčit hole na nordic walking nebo kolo.

Wellness v jednom z nejkrásnějších míst České republiky

Kdo by neznal Lednicko-Valtický areál. Krásná příroda a dechberoucí památky dělají z této lokality turisticky nejnavštěvovanější místo v ČR. Není proto divu, že je o wellness pobyty právě v Lednici značný zájem. O Velikonocích se tu navíc můžete těšit i na speciální 4chodové menu a velikonoční dárek. Čekají vás příjemné masáže, zábaly, mořské koupele i infrasauna. A třešničkou na dortu by mohla být ochutnávka místních vynikajících vín, co říkáte?