Jak na krásně vypadající gelové nehty

V dnešní době každá žena sní mít hezké nehty. Ne každá žena má nehty, které ji vyhovují. Proto v dnešním době se dost používají, tzv. gelové nehty připravené pro ženy. Ty mají výhodu v tom, že jsou upravené bez našich úprav a vypadají jako vlastní.

Gelové nehty a postup

Aby byly vaše nehty krásné, jsou k tomu potřeby, bez nichž by to jinak nešlo. Před nasazením gelových nehtů potřebujete nůžky, aby jste své původní nehty zkrátily na určitou délku, jestliže jsme s délkou spokojeny můžeme pokračovat. Potřebujeme pilník, na spilování, brusek a frézky. Spilování vlastních nehtů je důležité pro nasazení gelových nehtů, aby kvalitněji držely. Následně použijeme lepidlo, které jé určené pro nehty a nehet přilepíme. Na moment přidržíme, aby se umělý nehet chytl na původní.

Jako základní věcí patří do našich potřeb pro tvorbu samotné nehty, kterých máme na výběr hodně druhů. Jedny z nejlepších jsou akrylové, protože můžou lépe přilnout. Poté jsou potřeba kleštičky, kterými zastřihneme původní nehty. Některé ženy neumějí používat příliš dlouhé nehty, nebo nejsou vhodné do zaměstnání. Po zastřihnutí, nalepení a obroušení je potřeba UV lampa, aby nám nehty rychleji zaschnuly. A nakonec je zde zdobení nehtů, takže je dobré mít nějaké laky, kterékoliv barvy, samolepky na nehty, zdobičky a nebo třpytky. Což už záleží na ženě, jaké vzory by ráda na nehty. Ke zdobení je potřeba štětce, které jsou součástí v sadě pro gelové nehty.

Všechny potřeby bývají v kosmetických kufřících, které si můžete objednat v internetových obchodech, nebo koupit přímo v kosmetických obchodech.