Exotická havajská masáž Lomi Lomi

Do světa plného relaxace a uvolnění by se chtěla dostat každá žena a narušit tak svůj stereotypní program. Vůně aromatických olejů, uklidňující hudba a profesionální masér – to vše stačí k tomu, abyste mohli podstoupit uklidňující a uvolňující havajskou masáž. Tradiční masáž, která k nám přišla z Havajských ostrovů, je založena na rytmických technikách používající prsty, dlaně, lokty a předloktí. Havajské masáže se hodí také jako dárek pro ženu, můžete jím potěšit svou maminku, kamarádku i babičku.

Historie Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi se na Havajských ostrovech provozovala již od pradávna. Nejprve se praktikovala mezi vrchností a sezení trvalo čtyři hodiny i déle. Záleželo hlavně na tom, kdo masáže prováděl. Lomi Lomi byl svatý rituál v té době, ale od této doby se už mnohé změnilo.

Masáž začala procházet výraznými změnami, proměnila se technika a do havajské masáže se prolnuly také znalosti z jiných kultur. A tak vznikla havajská masáž Lomi Lomi, jak ji známe dnes. V České republice se objevila teprve nedávno. Poukaz na masáže můžete koupit pro sebe i své blízké na www.adrenalinove-darky.cz.

Pozitivní účinky masáže

Stimuluje lymfatický oběh a krevní systém. Tělo může dokonale a hluboce relaxovat a harmonizovat. Konečně se zbavíte svalové bolesti, únavy a také napětí v těle. Díky havajské masáži jsou uvolněná kloubní spojení a organismus je detoxikován.

Havajské masáže si zamilujete a budete na ně rádi chodit. Dokonce jsou vhodné i jako dárek pro muže. Udělejte svým blízkým letos o Vánocích radost.