Dejte svému tělu to, co potřebuje

Internetové a televizní reklamy lákají na různé chemické přípravky, které vašemu tělu dají vitamíny, ale také potřebné látky. Vyhněte se chemii a vsaďte na produkty založené na přírodní bázi. Ať už si budete kupovat vitamíny, nebo přípravky na hubnutí, měli byste si vybírat z produktů, jejichž složení je převážně z čisté přírody. Podívejme se na doplňky stravy, které by vám neměly chybět.

Kompletní zdroj živin je Chlorela

Chlorela je sladkovodní zelená řasa, která obsahuje bílkoviny, sacharidy a tuky. Dále obsahuje 20 různých vitamínů, minerálů a v řase je soustředěn vysoký obsah chlorofylu. Chlorela je skvělým potravinovým doplňkem, který pročistí organismus, posilní imunitní systém a odvede z těla těžké kovy. Díky obsahu nenasycených kyselin dokáže řasa regulovat hladinu cholesterolu v krvi.

Chlorela obsahuje také betakaroten, který je desetkrát vyšší než v karotce. Chlorofyl zase příznivě působí na detoxikaci organismu a zabraňuje růstu škodlivých bakterií. Řasa obsahuje dokonce vitamín B12, který chybí nejčastěji vegetariánům.

Řasa Chlorela dále obsahuje vápník, hořčík, železo, zinek a jód. Tento potravinový doplněk by si měl do jídelníčku zařadit každý, kdo pečuje o své zdraví.

Co tělu dá Colostrum?

Colostrum – to je první látka, se kterou se kojenec setkává. Tato látka je totiž obsažena v mateřském mléce, je to tedy doslova dar života. Colostrum se získává z krav, které jsou certifikované na obsah imunoglobulinů. Kolostrum dokáže bojovat s viry a bakteriemi v lidském těle.

Colostrum obsahuje stopové prvky, účinné aminokyseliny, uhlohydráty, minerály a také již zmíněné imunoglobuliny. Obsahuje i vitamín B, který je nezbytný pro zdravé fungování lidského organismus.

Udělejte pro své tělo maximum a kupte si přípravky založené na čistě přírodní bázi.