7 důvodů, proč se učit anglicky

Dnes na nás cizí jazyky číhají na každém kroku. Setkáte se s nimi u filmů, u článků na internetu, ale také spousta zaměstnavatelů požaduje znalost alespoň jednoho světového jazyka. Dnes je jedním z nejžádanějších právě angličtina. A my se v dnešním článku podíváme na 7 důvodů, proč byste se měli začít učit právě anglický jazyk.

1. Anglický jazyk je světové proslulý a setkáte se s ním dnes téměř kdekoliv. Není snad místo, kde byste se anglicky nedomluvili.

2. Učení a investice do vlastního zdokonalení je zábava. Zapomeňte na nudné hodiny, protože angličtina Ostrava vám přináší zábavnou výuku, ze které budete odcházet plní energie.

3. S angličtinou se vám bude snadno cestovat. Můžete si vybrat jakoukoliv zemi, vyjet si na dovolenou a snadno se zde domluvíte. Dokonce se angličtinou domluvíte i v zemích, kde není angličtina mateřský jazyk.

4. V anglickém jazyce je také spousta filmů a písniček, a tak si je můžete poslechnout v originálním znění, nemusíte číst titulky, ani čekat na český dabing. A navíc, spousta filmů v angličtině zní mnohem lépe.

5. Studium angličtiny není ani nákladné, pokud si vyberete správnou školu. Můžete se tak obejít bez půjčky, a to určitě patří mezi další výhody.

6. Pokud rádi studujete, ale nevíte, kam se vydat studovat dál, pak zvolte právě jazykovou školu a zdokonalujte se v cizích jazycích.

7. Pokud bude angličtina uvedená ve vašem životopise, můžete si být jisti, že u zaměstnavatele dostanete přednost před uchazeči, kteří anglicky neumí.