Víte, proč užívat Colostrum?

Proč užívat Colostrum? Tuto otázku si klade asi každý, kdo někdy na Colostrum narazil. V poslední době se stává Colostrum velmi oblíbené, a to mezi muži i ženami všech věkových kategorií. Víte, proč je Colostrum tak populární a proč byste ho měla užívat i vy? Na to se podíváme v dnešním článku.

Colostrum je látka, která je známá již od nepaměti. Jen se o Colostru v poslední době nikdo nezmiňoval. Jak to tedy s Colostrem je? Je skutečně tak zázračné, jak se o něm často píše? Měla byste Colostrum užívat i vy? Colostrum je charakteristické bohatým obsahem účinných látek a navíc je tento doplněk stravy na trhu k dostání za příznivou cenu.

Colostrum – doplněk stravy

O Colostru spousta výrobců mluví o všemocném doplňku stravy. Je to první látka, se kterou se setkávají novorozenci ihned po porodu, protože Colostrum je obsaženo v mateřském mléce. Je to dar života, bez kterého by savci nedokázali přežít. K výrobě doplňků stravy se dnes používá zejména kravské Colostrum, které je nejblahodárnější a nejideálnější k výrobě tobolek.

Každé mládě, které se narodí, je po porodu slabé. Jakmile ale začne dostávat do těla Colostrum, začne se mu budovat imunita, která se ubrání virům a bakteriím. Bez Colostra by se mládě nedokázalo s bakteriemi a viry poprat. Colosturm obsahuje imunoglobuliny, růstové faktory a další prospěšné látky, které podporují imunitní systém. Máte-li atopický ekzém, nebo vás trápí jiné zdravotní problémy a máte zároveň celkově oslabenou imunitu, měla byste začít užívat právě Colostrum. Váš organismus docílí lepší regenerace, a tak se vaše tělo dokáže poprat i s onemocněními, jako je atopický ekzém.

Kdy se Colostrum doporučuje?

  • při oslabené imunitě
  • při častých bakteriálních a virových infekcích
  • při rakovině
  • při nemocech zažívacího traktu
  • při infekcích střev
  • při rekonvalescenci

Ale Colostrum není jediná přírodní látka, kterou byste měla jako doplněk stravy užívat. Pokud máte oslabené nehty, vlasy, nebo jiné problémy, pak byste si měla dávat i další vitamíny, které vaše tělo strádá. Vsaďte na produkty založené čistě na přírodní bázi, protože tím podpoříte imunitu a organismus v dlouhodobějším horizontu.