Trápí vašeho muže porucha erekce? Můžete mu pomoct!

Porucha erekce je často doprovázena lidovými výrazy: „Nepostavil se mu, je impotent.“ Ale porucha erekce je v podstatě neschopnost dosažení a udržení dostatečně dlouhé a rigidní erekce k provedení sexuálního styku. Dle výzkumů trápí porucha erekce 54 % mužů ve věku 35 – 65 let. Erektilní dysfunkce je však odstupňovaná, všichni tyto muži nejsou impotentní v pravém slova smyslu. U některého trvá porucha erekce krátce, u někoho se jedná o dlouhodobý problém. Trápí porucha erekce i vašeho muže? Nemusíte hned obviňovat sebe, že jste neatraktivní, nebo ho podezřívat z nevěry. Porucha erekce může mít jiné příčiny, např. onemocnění.

Lékař může předepsat léky na erekci

Pokud se váš muž rozhodne navštívit lékaře, protože porucha erekce trvá dost dlouhou dobu, pak se mu léky na erekci nevyhnou. Léky na erekci, které lékař předepisuje, nemají vedlejší účinky a pozitivně působí na erekci. Váš sexuální život bude nabírat opět na obrátkách. Pokud ale muž nechce lékařskou pomoc, můžete mu navrhnout doplňky stravy, které jsou založené na přírodní bázi. Tyto doplňky se snaží podpořit erekci a zkvalitnit sexuální život.

Prodloužení erekce s Erectanem

Velmi oblíbeným přípravkem na prodloužení erekce je Erectan. Jedná se o doplněk stravy, jehož cílem je zkvalitnění sexuálního života. Můžete tak svému partnerovi zakoupit Erectan ve dvou variantách. První Erectan 400 mg je určen pro používání před sexuálním stykem. Pokud vyhledáváte přípravky na dlouhodobé prodloužení erekce, napomůže Erectan ManLONG. Zlepšení erekce se projeví již po několika týdnech užívání. Dopřejte svému partnerovi to nejlepší na trhu. Zkvalitněte sexuální život váš i jeho a opět si užívejte sexuálních hrátek jako kdysi.