P Shine přichází z Japonska i k nám

P Shine je nová metoda manikúry, jejímž cílem je úprava a výživa nehtů. Do nehtového lůžka se zaleští výživné látky, čímž dojde k obnově lámavých, roztřepených a nerostoucích nehtů. Také je zvýšen jejich lesk a nehty jsou chráněny před nepříznivými vlivy. P Shine je v podstatě manikura založena na čistě přírodní technice. Nehty jsou potahovány speciální pastou, která se postupně leští a obsahuje výživu pro nehty. Malé brusné částečky zahladí veškeré nerovnosti na povrchu, a tak nehty působí upraveně, elegantně a hlavně přirozeně. P Shine k nám přichází z Japonska a název slouží nejen pro metodu jako takovou, ale také pro firmu, která distribuuje produkty do všech koutů světa.

Co přírodní manikura obsahuje?

Produkty, které přírodní manikura potřebuje, obsahují včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku. Nenajdete v nich žádné chemikálie či látky, které by nehtům neprospívali. Ba naopak, produkty obsahují čistě přírodní látky, jako je i jemný parafín, glycerin, vitamíny A, E, H a také provitamín B5. Manikura P Shine je provdáěna tak, že se speciální pasta nanese na očištěné a ošetřené nehty leštičkou a následně se tato pasta zaleští. Celá procedura vám zabere asi půl hodiny. Nehty dva dny na to můžete bez problémů lakovat i odlakovávat, aniž by se P Shine odstranil. Manikura tedy vydrží poměrně dlouho.

Nehty budou zdravé a prokrvené

P Shine si můžete provádět i z pohodlí svého domova, není to nic složitého a podrobný návod najdete i na internetu. Produkty pro manikúru zakoupíte na www.rajnehtu.cz za skvělé ceny. Vaše nehty budou prokrvené, zdravé a bude zajištěn jejich přirozený růst. Můžete se těšit opět na pevné nehty, aniž by se lámaly či třepily. Jestliže jste již vyzkoušeli koupele, olejíčky a také posilovací laky, ale nic z toho na slabé nehty nepomohlo, P Shine je vhodno volbou. Mějte krásné nehty, aniž byste si museli dávat umělou náhradu.