Netradiční ženská zábava

Ženská zábava z jiného soudku

Hledáte netradiční zábavu pro ženy? Vyzkoušejte adrenalinovou zábavu. Tandemové seskoky je velice oblíbená zábava i pro ženy. Je to velice otevřená zábava. Na tandemové seskoky může jít každá zdravá žena i muž ve věku od 8 let do 100 let. Je nutné vážit do 100 kg.

Jak probíhá tandemový seskok?

Průběh tandemového seskoku není nijak složitý. Nejdříve se musíte rezervovat na letiště. Následně dojdete ve sjednaném termínu. Projdete asi 15ti minutovou instruktáží, kde se dozvíte vše potřebné. Instruktáž povede tandemový pilot, který vás bude ve vzduchu ovládat. Tandemový seskok padákem je velice bezpečný, protože tandemový pilot má za sebou hodně takových seskoků.

Co si vzít na tandemové seskoky?

Na tandemové seskoky nepotřebujete žádnou speciální výstroj. Stačí, když si oblečete sportovní oblečení. Jedná se o ochranou kombinézu a o ochranou přilbu. Také dostanete ochranné brýle i ochranné rukavice. Následně si vás tandemový pilot připoutá k sobě.

Seskok padákem je velice bezpečný

Tandemový pilot má na sobě tandemovou soupravu. Tandemová souprava je určená pro skákání dvou osob. Kromě hlavního padáku obsahuje i záložní padák a zabezpečovací zařízení. Díky této nejmodernější technologii je seskok padákem zcela bezpečný.