Mějte nejkrásnější nehty. Víme, jak toho docílit!

Stejně jako se mění módní trendy oblečení a účesů, se mění i trendy nehtů. Chcete-li mít krásné, upravené, ale přitom dobře vypadající nehty, dejte jim dostatečnou péči. Co je v současné době v módě? A s čím odchází ženy z profesionálních nehtových studií? Dáme vám v dnešním článku pár skvělých tipů, jak mít ty nejkrásnější nehty.

Stále více trendy je francouzská manikúra, kterou požaduje většina žen. Hned za francouzskou manikúru letí červená klasika, která nehty zaručeně rozzáří. Červené barvy na nehtech vynikají. Mladší dívky zase preferují fosforové a netradiční barvy – zelenou, modrou, bílou a podobně. Jako zdobení jsou použity nejrůznější ozdoby, a to od nálepek, přes razítka, až po peříčka.

Chystáte-li se večer na nějakou společenskou akci, zvolte černou klasiku. Černý lak na nehty se dává pouze na krátké a kulaté nehty, protože na dlouhých a hranatých nehtech by černá barva byla jako pěst na oko. Laky můžete používat na své přírodní nehty, pokud se vám líbí jejich stav, nebo je možné zvolit modeláž nehtů. Velmi oblíbená metoda je P Shine, což je japonská manikúra, která má za úkol zlepšit stav vašich přírodních nehtů. Po této kúře si pak můžete na nehty aplikovat i nejrůznější laky.

Zapomeňte na kýčovité nehty, které se nehodí k outfitu a celkové vizáži. V současné době nehtová studia nabízí nejrůznější kombinace a celou řadu trendů nail artu. Důležité je, aby se nehty líbily vám.

Gelové nehty vedou

Spousta žen ale není spokojena se svými přírodními nehty, a tak se rozhoduje pro modeláž nehtů. Populární jsou nehty gelové, pro jejichž zatvrdnutí je potřebná UV lampa. Na gelových nehtech vypadá dobře nejen francouzská manikúra, ale také lakování celých nehtů. Je pouze na vás, jaký trend se vám zamlouvá. Důležité ale je, abyste byla s nehty spokojena vy sama.

Vyberte si profesionální studia

Jestliže budete chtít navštívit nehtové studio, zvolte profesionální studio, které má dlouhou historii a stabilní postavení. Zeptejte se svých kamarádek, jaká nehtová studia mají oblíbená. A také se podívejte na internetu, který nabízí recenze a zkušenosti.

Pečujte o své nehty, dejte jim to, co potřebují. A nezapomínejte ani na vitaminy, jako je vitamin B. Vaše nehty vám péči vrátí v podobě krásy a estetiky.