Liposukce

Každá žena by chtěla být hubená, nebo alespoň většina žen. Když tedy pominu ty, kterým jejich výrazná nadváha vůbec nevadí. I takové jsou! Pravdou, ale zůstává, že každý nemůže zhubnout, tak jak by chtěl, nebo si představoval. Někdo je zkrátka jen lenošný se pohnout a hubnout sportem či zdravou stravou. Tak jsou v dnešní době velmi oblíbené různé druhy liposukcí. Určitě i tento způsob má něco do sebe a získat krásnou postavu může pomoci. Poslední dobou je oblíbená takzvaná  kryolipolýza, což je liposukce zmražením. Je to šetrná metoda. Založená je na tom, že se zmrazí podkožní tuk a hubne se po dobu třech měsíců. Kryolipolýza funguje tak, že podkožní tuk se zmrazí teplotou od +10 do -10 stupňů celsia. Následně se místo oteplí na cca +42 stupňů a tím se vlastně tuk rozpustí. A po dobu tří měsíců tuk vylučujete a tak hubnete. Tato liposukce je vhodná na břicho, stehna, záda a paže. Celá procedura trvá 60 – 90 minut.

Další oblíbená je laserová liposukce. Jak už prozrazuje název, tak tuku se zbavujete pomocí laseru. Laser se přeměňuje na teplo a rozpouští tak tukové buňky. Tento druh je vhodný téměř pro všechny partie vašeho těla. Tato liposukce je oblíbená na hubnutí. Je skvělým doplňkem redukční diety.

Třetí a zároveň poslední liposukcí o jaké bych se chtěla zmínit je tumescentní liposukce. Funguje tak, že do místa, kde chcete „zhubnout“ vám napustí tumescentní roztok tenkou jehlou. V druhé fázi vám je tuk odsáván asi dvou milimetrovou kanylou, která má v sobě spousty otvorů. Provádí se v lokální anestezii a samozřejmě, že ambulantně. Všechny druhy zmíněných liposukcí jsou téměř bezbolestné a klient je většinou hned schopný vykonávat každodenní činnosti. Tedy není v ničem omezený. Žádné jizvy vám také nezůstanou. Časem vše zmizí!