Francouzská manikúra pro každou příležitost

Slyšeli jste již o francouzské manikúře? Kdo by ji neznal?! Francouzská manikúra je na první pohled rozeznatelná. Konečky nehtů jsou bílé a průhledný lak, jímž jsou nehty lakovány po celé ploše, dotváří perfektní vzhled. Francouzská manikúra je vhodná zejména pro dlouhé a upravené nehty. Jestliže vám nebyly od přírody dopřány zdravé a nelámavé nehty, pak vyzkoušejte gelové nehty, na které se francouzská manikúra běžně aplikuje. Efekt je na dlouhých nehtech výrazný a francouzská manikúra působí elegantně. Nikdy nezklame a použít ji můžete k jakékoliv příležitosti. Ať už se chystáte na oslavu, nebo vás čeká důležitá pracovní schůzka, pamatujte, že nehty jsou vaší vizitkou.

Kvalitní UV gely

Jestliže se tedy rozhodnete pro gelové nehty a chcete si modeláž vyzkoušet doma, pak si musíte pořídit základní vybavení. Nesmí vám ve výbavě chybět kvalitní UV gely, s nimiž je modeláž nehtů prováděna. UV gely jsou k dostání jednak modelovací, jednak barevné, glittrové či UV gely měnící barvu se změnou teploty. Z pestré nabídky si UV gely vybere nejen domácí uživatelka, ale i profesionálka. K dostání jsou UV gely v různých velikostech, s různými vlastnostmi. Vybavte se kvalitním příslušenstvím, s nímž bude modeláž nehtů jedna radost. Již vás nebudou trápit lámavé nehty, protože gelové nehty jsou pevné.

Laky na nehty pro barevné zdobení

Poslední fází modeláže nehtů je jejich zdobení, které se provádí mnoha způsoby. Jednak můžete použít ke zdobení pouze barevné laky na nehty, nebo jsou k dostání různé kamínky, glittry či razítka. Laky na nehty však také mohou vykouzlit na nehtech netradiční vzhled. Stačí mít dostatek inspirace a originální nápad. Laky na nehty musí být kvalitní, aby dlouho vydržely a udržely si neustále svou pestrou barvou. K dostání jsou nejen laky na nehty elegantních barev, ale i pestré barvy získávají na oblíbenosti. Kdo by nechtěl mít na nehtech křiklavě růžovou či zelenou barvu?!