Jak zabavit celou rodinu?

Zabavte celou vaši rodinu adrenalinovou zábavou

Chcete zabavit celou vaši rodinu? V tom případě jděte na tandemové seskoky. Tandemový seskok je unikátní především proto, že se jedná o volný pád z výšky 4 000 metrů nad mořem. Je to jedinečný zážitek. Poté z této výšky padáte rychlostí 260 km za hodinu dolů volným pádem po dobu 50 vteřin.

Let volným pádem je úchvatný zážitek

Necelou minutu tedy letíte volným pádem. Když skočí celá rodina, tak vás tandemoví piloti mohou udržovat ve stejné úrovni. Odtud si můžete pořídit nejhezčí skupinovou fotku, jakou jste kdy měli. Tandemový seskok padákem je totiž doprovázen kameramany, kteří seskok točí a fotí.

Ve vzduchu zažijete explozi adrenalinu

Ve vzduchu zažije celá rodina explozi adrenalinu. Poté trvá ještě 10 minut let pod padákem. To je také úchvatný zážitek. Do výšky 300 metrů nad mořem si také vyzkoušíte řídit padák. Poté to za vás převezme tandemový pilot a společně přistanete. Tím se tandemové seskoky završí.

Seskok padákem si můžete kdykoliv zopakovat

Seskok padákem je zábava, která vás nikdy neomrzí. Na seskok padákem můžete jít znovu. Určitě si to někdy zopakujete, protože seskok padákem je pořádná adrenalinová zábava. Pokud tedy chcete zabavit celou vaši rodinu, pak už určitě víte jak.