I ženy se umí bavit drsným způsobem

I ženy milují drsné adrenalinové sporty

Možná tomu budete jen těžko věřit, ale i ženy si zamilovaly tandemové seskoky. Adrenalin není jen ryze mužská zábava. Na tandemové skákání však můžete jít i v páru. Omezení je dané pouze zdravotním stavem, věkem (od 8 let do 100 let) a váhou (od 20 kg do 100 kg).

Jak se připravit na tandemové skákání?

Tandemové skákání je velmi jednoduchá zábava. Na tandemový seskok padákem se totiž nemusíte nějak extra připravovat. Ani lékařská prohlídka není potřeba. Lepší však bude, když si zajdete k vašemu lékaři, jestli vám to odsouhlasí. Ostatní příprava je velice jednoduchá.

Pro tandemové seskoky je důležité především hezké počasí

Na tandemové seskoky si připravte především hezké počasí, ale to asi příliš neovlivníte. Na tandemové seskoky se oblečte do sportovního oblečení. Když se včas zarezervujete, tak se o vás na letišti dobře postarají. Dají vám ochranný oděv a ochranné pomůcky. Na seskoky padákem je velice jednoduchá příprava.

Na tandemový seskok si vyhraďte alespoň 2 hodiny času

Seskok padákem trvá přibližně 15 minut. Je to velice krátká akce, ale v záplavě adrenalinu, emocí a euforie vám to ani tak připadat nebude. I tak si na tandemový seskok vyhraďte alespoň 2 hodiny času. Když si na něj dáte více času, tak se budete méně stresovat.