Vezměte vašeho muže na báječnou zábavu

Báječná adrenalinová zábava

Chcete si užít s vašim mužem báječnou zábavu? V tom případě ho vezměte na tandemový seskok. Tandemové skákání jsou báječné dárky pro muže, protože si seskoky užijete oba dva. Pocity ve vzduchu jsou neopakovatelné, a proto si je pořádně vychutnejte.

Charakteristika tandemového skákání

Tandemový seskok padákem se provádí z výšky 4 000 metrů nad mořem. Volný pád trvá 60 sekund a letí se rychlostí až 260 km za hodinu. Je tedy jasné, že se za chvíli dostanete do výšky 1 500 metrů nad mořem. Z této výšky poté letíte 5 minut – 10 minut padákem.

Přistání je velmi jednoduché

Přistání je velice snadné. Tandemový pilot vás nasměruje přímo na letiště před vaše přátele. Seskok padákem završíte tak, že se sklouznete po zadku. Je to velice snadné přistání. Před seskokem zbrzdí tandemový pilot rychlost padáku až na nulovou rychlost. Proto přistání nijak nebolí.

Báječný tandemový seskok

Tandemový seskok je báječný také proto, že si můžete vyzkoušet podstatnou část řídit. Během tandemového seskoku je nutné mít končetiny ve správné poloze. Následně si otevřete padák. A tandemový pilot vám ho na chvíli půjčí k řízení. Tandemové skákání je vynikající akce. Seskoky si jistě brzy zamilujete.