Báječná zábava pro všechny odvážlivé ženy

Zažijte skutečnou zábavu

Pokud se nebojíte a chcete zažít něco výjimečného, pak jděte na tandemový seskok. Je to báječná zábava, kterou si budete užívat. Tandemové seskoky jsou i báječné dárky pro muže. Takto můžete darovat originální dárek, který by si někdo v životě ani nekoupil.

Užijte si volný pád z výšky 4 000 metrů nad mořem

Tandemový seskok padákem je jediným možným způsobem, jak si můžete užít volný pád z výšky 4 000 metrů nad mořem. Pokud vás tandemové skákání uchvátí, tak si to můžete vyzkoušet i profesionálně. Na seskoky padákem se totiž provádějí kurzy.

Tandemový seskok padákem je velice rychlý

Pokud si však chcete jenom skočit a příliš se u toho nezdržovat, tak jděte na tandemový seskok padákem. Celá příprava na seskok je velice jednoduchá. Nejdříve se musíte obléci do sportovního oblečení. Následně jste na seskok připraveni tandemovým pilotem, což trvá jen 10 minut.

Tandemové seskok jsou vhodné akce pro teambuilding

A poté to je velice snadné. Vydáte se k letadlu, které vás za 15 minut vyveze do výšky 4 000 metrů nad letištěm. Na tandemový seskok může jít každý zdravý jedinec vážící pod 100 kg. Na tandemový seskok mohou jít jednotlivci, skupiny osob nebo i kolegové. Tandemové skákání jsou proto báječné akce pro teambuilding.