Nezapomenutelné okamžiky na tandemovém skákání

Oblíbená zábava pro páry: tandemový seskok

Chcete darovat vašemu muži originální dárky pro muže, na které jen těžko zapomene? V tom případě ho pozvěte na tandemové skákání. Tandemové seskoky si můžete užívat společně. Ve vzduchu tak můžete zažívat společné zážitky, které nikde jinde nezažijete. Celou akci si dokonce můžete nahrát na DVD.

Tandemový seskok si nechte nahrát na DVD a sledujte ho jako film

Pokud si budete chtít tandemový seskok padákem nahrát na DVD, pak s vámi poletí ještě jeden tandemový pilot na jednu osobu. Ten má připevněnou kameru na přilbě. Po přistání se DVD sestříhá, upraví a vypálí. K dispozici budete mít i nesestříhaný film. Ve studiu vám také na požádání udělají z jednotlivých záběrů fotky.

Čím se nahrává tandemové skákání?

K záznamu tandemového skákání se používá nejmodernější video technika. Kameraman je profesionál a ovládá natáčení ve vzduchu. Natočena je vaše příprava, nástup do letadla, cesta letadlem, tandemový seskok, seskok padákem i přistání. Musíte se však připravit na cenu vyšší jak 2 000 Kč.

Otevřená adrenalinová zábava: tandemový seskok

Tandemový seskok je neuvěřitelná akce, kterou budete po absolvování doporučovat všem. Tandemové skákání je otevřená zábava opravdu pro všechny. Tandemový seskok si mohou užít ženy, muži, děti, ale i celé skupiny. Dolní hranice věku je omezena na 8 let a maximální váha je 100 kg.